02157691000
آژانس مسافرتی راز آسمان پایتخت

راهنمای سفر

راهنمای سفر به شیراز
از آنجا که مردم شیراز بسیار مهربان و خونگرم هستند ، برای اقامت در شیراز جایی بهتر از خانه های مردم وجود ندارد. اما اگر چنین شرایطی برای شما فراهم نشده است ، می توانید در هتل بمانید. شیراز هتل های بسیار خوبی دارد. به عنوان مثال ، هتل چمران از بهترین هتل های شیراز است که می توانید تمام نمای شهر را از کافه آن مشاهده کنید ، هتل هما یکی از لوکس ترین و گران ترین هتل های شیراز است ، هتل پرسپولیس یک هتل هفت طبقه با امکانات کامل است ، از هتل گرانت شیراز می توانید به راحتی به قسمت های تاریخی شهر دسترسی داشته باشید
تگ ها :
ادامه مطلب
راهنمای سفر به آنتالیا
راهنمای سفر به آنتالیا دلایل زیادی برای بازدید از مشهورترین شهر پر رفت و آمد ترکیه وجود دارد. با داشتن آثار تاریخی قدیمی و زندگی شبانه و غنی مدرن ، ترک ها و خارجی ها به طور یکسان عاشق مکان آرامش بخش آنتالیا در کنار دریای مدیترانه هستند.
ادامه مطلب
راهنمای سفر به قشم
جزیره قشم بخشی از استان هرمزگان است و با مساحت 1491 کیلومتر بزرگترین جزیره خلیج فارس است. همچنین دارای بنادر مهم تجاری است. از نظر جغرافیایی ، از شمال ، این جزیره به بندرعباس ، بخش مرکزی شهرستان خمیر و بندر لنگه منتهی می شود ، از شمال شرقی به جزیره هرمز منتهی می شود ، از شرق به جزیره لارک ، از جنوب به جزیره هنگام و از از جنوب غربی آن به جزایر تنب کوچک ، تنب بزرگ و جزایر ابوموسی منتهی می شود. قشم بزرگترین جزیره غیر مستقل در جهان است که توسط پرتغالی ها تصرف شد و دارای دره های اسرارآمیز بسیاری است که فسیل ها ، طاق ها و راهروهای آنها نماد شهرهای مربوط به قدمت 1000 سال است.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load