02157691000
آژانس مسافرتی راز آسمان پایتخت

اخبار مهاجرت

ریجکت ویزای استرالیا
ریجکت ویزای استرالیا یعنی چه؟ دلایل رد شدن ویزای استرالیا چیست؟ برای رفع ریجکت ویزای کشور استرالیا باید چه کنیم؟ دلایل ریجکت ویزای کار استرالیا چیست؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به این سوالات پاسخ دهیم.
ادامه مطلب
ویزای تحصیلی استرالیا
اخذ ویزای تحصیلی استرالیا چگونه است؟ کشور استرالیا یکی از پهناور ترین کشور های جهان است که در قاره اقیانوسیه واقع شده است. استرالیا یک کشور پیشرفته، ثروتمند، خوش آب و هوا و دارای سطح بالای کیفیت زندگی است.
ادامه مطلب
ویزای کار استرالیا
استرالیا کشوری بسیار پیشرفته و ثروتمند است که در رده 13 کشور های ثروتمند جهان قرار دارد. زندگی در کشور استرالیا از کیفیت بالایی برخوردار است. این کشور که بزرگترین و اصلی ترین سرزمین در قاره اقیانوسیه به حساب می آید، یکی از قطب های گردشگری در جهان است.
ادامه مطلب
ویزای توریستی استرالیا
برای اخذ ویزای توریستی استرالیا باید چه کنیم؟ استرالیا یکی از کشور های بزرگ و پهناور دنیا است که مساحت آن چیزی حدود 6 برابر مساحت کشور ما می باشد. استرالیا در قاره اقیانوسیه واقع شده است که کوچک ترین قاره جهان به حساب می آید. پایتخت استرالیا شهر کانبرا است. استرالیا از نظر اقتصادی یک کشور ثروتمند به حساب می آید که در سال های اخیر توانسته جز 20 کشور ثروتمند جهان باشد.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load